Aplikacja na telefon
Ktoś może korzysta? Ja mam problem z dodaniem auta, wprowadzenie numery nie działają, próbowałem na różne sposoby ale wyrzuca komunikat, ze auto nie istnieje.
Re: Aplikacja na telefon
W środe jadę na wymianę oleju, może w serwisie pomogą... bo forum milczy
ODPOWIEDZ